Skip to content

KEV Markt

Wanneer je jouw eigen turn- of jazzkleding wilt verkopen, of je bent op zoek naar kleding, dan ben je hier op het juiste adres!

Op deze digitale KEV Markt kun je tweedehands kleding kopen en verkopen.

Heb je iets waar je interesse in hebt, mail dan direct naar het e-mailadres van de contactpersoon dat erbij staat. 
Zoek je een pakje of heb je iets om te verkopen? Mail dan naar kevvriezenveen@hotmail.com.

Heb je iets waar je interesse in hebt, mail dan direct naar het e-mailadres van de contactpersoon dat erbij staat.

Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV heren turnpakje
Maat 140
Annemarieaadenouden@hotmail.com€10,-21-2-2024
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
Trainingspak
Maat 140
ViekeViekemaas@gmail.comGratis19-1-2024
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
Wendywendy.drenthen@live.nln.o.t.k.11-12-2023
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV turnpakje
mt 128
MarloesMarmullink@gmail.comn.o.t.k.24-11-2023
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV trainingspak mt 152Dennisbakhuisdennis@gmail.comn.o.t.k.20-9-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV jongens turnpakje 2x mt 152 Robert Beuvingbeuving.robert.kev@gmail.comn.o.t.k.13-8-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV
rode sweater maat m (klein)
Miranda Staalvjennegirl.miranda@gmail.comn.o.t.k.30-6-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
traingsbroek maat 128Miranda Staalvjennegirl.miranda@gmail.comn.o.t.k.30-6-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV trui
maat xl youth (xs)
Michelle TempertMichelletempert@gmail.comn.o.t.k.23-4-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
KEV t-shirt
maat s
Michelle TempertMichelletempert@gmail.comn.o.t.k.23-4-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
Trainingspak KEV
jasje mt 6xs
broek mt 116
Bibi Kikkertbibi_kikkert@hotmail.comn.o.t.k.17-3-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
Jazzdans schoenenMette Dommerholtjamodommerholt@gmail.comn.o.t.k.23-1-23
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
Selectiepakje KEVWendy Drenthenwendy.drenthen@live.nln.o.t.k.6-12-22
Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
trainingspak maat 164
turnbroekje maat 146
Jantien Wilharms jjwilharms@gmail.com
06 15392225
n.o.t.k.14-11-22
Pakje maat 140/152 €7,50
Acropakje maat 36 €7,50
H. Scherphofheleen@scherphof.net n.o.t.k.3-11-22

Nieuw KEV trainingspak (alleen gewassen)
Broek en jasje
Maat 152 / 3XS
J. Bomjannekebom@live.nl35,-6-9-2021
Ik heb 2 x Turnleertjes te koop z.g.a.n.
Maar 2 x gebruikt.
Merk Anniel.
F. Bosmanegroningen43@gmail.comn.o.t.k26-08-2021
KEV t-shirt maat SI. Hesselinkingeborghesselink@live.nl5,-25-8-21
Jazzdans vest maat 36
jazz broekje maat 164
M. Ten Cate06 49716978
miranda76@kpnmail.nl
vest 12,50
broekje 5,-
25-8-21
Jongens voltige broek, pakje en broekje maat 152S. Derksderkssas@gmail.comn.o.t.k.3-11-20